Wyróżnienie w VI Podkarpackim Konkursie: „Witryna Internetowa Mojej Szkoły”

DZIENNIK ELEKTRONICZNY
INSTRUKCJA PIERWSZEGO LOGOWANIA DO UONET+


Witryna internetowa mojej szkoły-  konkurs

PARTNERZY

GMINA LEŻAJSK


Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej


Młodzieżowa Akademia Bezpieczeństwa

ADMINISTRATORZY 2013-2016


Karolina Ćwikła (III G)

To super mózg gimnazjum w Piskorowicach. Jej oceny są poprostu genialne. Wielu może jej z pewnością pozadrościć sukcesów w nauce. Język angielski, sądząc po jej ocenach to ulubiony przedmiot naszej koleżanki, chociaż trzeba powiedzieć, że z każdym przedmiotem radzi sobie doskonale. Z tą osobą nie ma czasu na nudę, zawsze ma fajne pomysły. Jest koleżenśka, służy pomocną dłonią. Ma bardzo ciekawy charakterek. Gdy ma wolną chwilę lubi pisać plany na dominację świata.

Adres e-mail: karolina.cwikla@onet.eu

Izabela Gawaluch (III G)

Iza, jest to osoba o niespotykanym poczuciu humoru. Jej osobowość jest tak zróżnicowana, że ciężko jest ją opisać. Jedna z jej najlepszych stron jest to, jak cierpliwa i spokojna potrafi być. Jest lojalna i o wszystkim można z nią porozmawiać, zawsze służy pomocą. Gdy ofiaruje się do podjęcia jakiegoś działania, zawsze dotrzymuje słowa i wykonuje je na najwyższym poziomie. Uśmiech nigdy nie schodzi z jej buzi. Tak więc, krótko mówiąc jest to pełna pasji odpowiedzialna i miła dziewczyna.

Adres e-mail: igawaluch@gmail.com

Gabriela Szary (III G)

Choć ma na nazwisko Szary, jest'' pełna kolorów''. Nie przesadzając można powiedzieć, że jest towarzyska, pracowita i uczynna. Z pewnością nadużywa uśmiechu. Potrafi bez przerwy śmiać się sama z siebie, co świadczy o jej poczuciu humoru. Kocha siatkówkę-gra w nią bardzo dobrze i jest wielką fanką Asseco Resovi. Uwielbia przejażdżki rowerowe i długie spacery ze swoimi przyjaciółmi. W wolnym czasie opiekuje się małymi dziećmi. Nie potrafi się nudzić- zawsze wymyśla cos, żeby tylko nie siedzieć bezczynnie. Jest bardzo lubiana- w klasie cieszy się mianem '' tej spoko''.

Adres e-mail: g.szary.01@wp.pl

ADMINISTRATORZY 2011-2013


MARTYNA PRACOŃ (IIa G)

Jest miła i uczynna. Bardzo chętnie chodzi do szkoły i pilnie się uczy. Często ma fajne pomysły. Podejmuje przemyślane decyzje. Można liczyć na jej pomoc.

Adres e-mail: martyna.prac@wp.pl


PATRYCJA KOTLARZ (IIa G)

Jest miła, sympatyczna i koleżeńska. Chetnie pomaga innym. Dobrze się uczy i ma fajne pomysły. Jej ulubionym zajęciem jest jeżdżenie na rolkach. Nie można się z nią nudzić.

Adres e-mail: pkotlarz249@wp.pl


KAROLINA PALIKIJ (IIa G)

Miła, uczynna, zawsze chętna do pomocy innym. Jest koleżeńska i sympatyczna. Lubi sport, jej ulubionym zajęciem jest gra w piłkę nożną i słuchanie muzyki. Często miewa niewyjaśnione napady śmiechu. Zawsze można na nią liczyć.

Adres e-mail: kpalikij@wp.pl


ALDONA KORCHOWIEC (IIa G)

Miła, koleżeńska i uczynna. Zawsze ma ciekawe, ale również zwariowane, pomysły. Jej ulubioną lekcją jest W-F. Bardzo lubi grać w piłkę nożną i jeździć na rolkach. Jest miłośniczką arbuzów.

Adres e-mail: aldonakorchowiec@wp.pl


ADMINISTRATORZY 2010/2011


DOMINIKA MORAWSKA (IIIa G)

To inteligentna i bardzo humorystyczna osoba. Ma bujną wyobrażnię dzięki czemu w jej towarzystwie nie ma czasu na nudę. Jest otwarta na nowe znajomości dlatego posiada tak wielu kolegów i to w różnym wieku. Ma zdolności artystyczne. Gdyby było to możliwe to mogłaby przedstawić sama całe przedstawienie, gdyż jest w stanie wcielić się w każdą rolę.

Adres e-mail: d.morawska.11@gmail.com

JOANNA SZARY (IIIa G)

Jest bardzo ambitną i sumienną dziewczyną. Z każdej opresji wychodzi zwycięzko. Potrafi zmobilizować rówieśników do wspólnej pracy. Nie boi się wyzwań. Jest otwarta na nowe znajomości oraz powierzone jej zadania. Zawsze służy pomocną dłonią. Na tą dziewczynę po prostu nie ma mocnych.

Adres e-mail: j.szary.14@wp.pl

EWELINA GAWALUCH (IIIa G)

To miła, ciepła i zawsze uśmiechnięta uczennica klasy IIIa gimnazjum. Jest ambitna, jej wyniki w nauce są godne podziwu. Tytuł mistrza ortografii w Gminie Leżajsk przypadł właśnie jej. Jest odpowiedzialna i zawsze można na nią liczyć. Zawsze wzorowo spełnia swoje obowiązki.

Adres e-mail: egawaluch@gmail.comADMINISTRATORZY 2009/2010AGNIESZKA PALIKIJ (III G)

Jest w stanie uporać się z każdą rzeczą, bo jej fantastyczna cecha to konsekwentne dąrzenie do celu i pracowitość. Wiele artykułów i pomysłów odzwierciedlonych jest na szkolnym website. Można na Nią liczyć bez względu na pogodę i porę roku. Zadbała nawet o gazetkę w pracowni. Zdaje się, że lubi informatykę.

JOANNA SZYKUŁA (III G)

Należy do tych osób, które są niewidoczne w tym co robią. Gdyby jednak Jej zabrakło zespół straciłby bardzo pomysłową i pracowitą osobę. Bazuje na konkretach i o konkretach należy z Nią rozmawiać. Kiedy więc Agnieszka i Sabina potrzebują wolnego wieczoru wysyłają konkretne zamówienie do Asi a Ona to zamówienie realizuje na coś co widać na stronie. Niedawno pozbawiła pracy pana Banasia jeśli chodzi o robienie zdjęć na szkolnych imprezach. Wydaje się, że jeśli o to chodzi jest w tej chwili monopolistką na tym terenie.

SABINA KOWALCZYK (III G)

Niekiedy wystraszona myśli o czekających Ją zadaniach, lecz kiedy zacznie je wykonywać praca pali się Jej w rękach. Jest słowna, a to nie jest często spotykana cecha u ludzi. Jest skromna, czasami aż za bardzo, posiada wielki potencjał, który powoli w sobie rozwija. Liczne teksty na stronie to jej sprawka, za błędy językowe również odpowiada ;-).

www.piskorowice.edu.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone