Wyróżnienie w VI Podkarpackim Konkursie: „Witryna Internetowa Mojej Szkoły”









DZIENNIK ELEKTRONICZNY
INSTRUKCJA PIERWSZEGO LOGOWANIA DO UONET+


Witryna internetowa mojej szkoły-  konkurs

PARTNERZY

GMINA LEŻAJSK


Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej


Młodzieżowa Akademia Bezpieczeństwa




ZAWODY SPORTOWE








OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
SZKOŁY PODSTAWOWEJ
I GIMNAZJUM W PISKOROWICACH
ROK 2016/2017


SZKOŁA PODSTAWOWA ZAWODY GMINNE


Lp.DYSCYPLINAUCZESTNICY OSIĄGNIĘCIA
1BiegiDrużynowe biegi przełajowe.
Pod patronatem
Wójta Gminy Leżajsk
(22.09.2016r.)
-Klasy V-VI- dziewczyny - Okruch Magdalena
- Kucło Kamila
- Charkot Wiktoria
- Szykuła Pulina
- Kobylińska Karolina
- Markowicz Wiktoria
- Stasieńko Monika
I miejsce
-Klasy IV-III- dziewczyny- Brzuszko Marta
- Matyja Nikola
- Matyja Oliwia
- Okruch Kamila
- Nakonieczny Kinga
- Kucło Anna
I miejsce
-Klasy IV-III- chłopcy- Kotlarz Damian
- Czapla Maksymilian
- Antosz Kryspin
- Szymuś Michał
- Kucło Dominik
- Beńko Bartosz
II miejsce
2Gminne zawody
w mini piłce koszykowej dziewcząt
(10.12.2016r) Chałupki Dębiańskie
- Kobylińska Karolina
- Kucło Kamila
- Paluch Martyna
- Stasieńko Monika
- Szykuła Paulina
- Kubat Magdalena
- Nakonieczny Aleksandra
- Okruch Magdalena
- Paluch Wiktoria
- Serafin Monika
- Hajduczka Emila
- Schab Wiktoria
II miejsce
3Gminne zawody
w piłce nożnej – chłopców
Dębno (24.092016r)
- Faryś Maciej
- Kowalczyk Karol
- Kotlarz Damian
- Kucło Konrad
- Ordecha Kamil
- Sroka Wojciech
- Kotlarz Krystian
- Czapla Maksymilian
- Szymus Michał
- Kucło Dominik
VIII miejsce

SZKOŁA PODSTAWOWA ZAWODY POWIATOWE


Lp.DYSCYPLINAUCZESTNICY OSIĄGNIĘCIA
1Powiatowe Igrzyska Dzieci
w tenisie stołowym
gry indywidualnej
Kobylińska Karolina
Serafin Monika
I miejsce
I miejsce
1Indywidualne biegiDamian Kotlarz
Maksymilian Czapla
Marta Brzuszko
Magda Okruch

Dziewczyny od III-IV
Dziewczyny od IV-VI
Chłopcy od III-IV
I miejsce
II miejsce
IV miejsce
IV miejsce

III miejsce
III miejsce
IV miejsce


GIMNAZJUM ZAWODY GMINNE


Lp.DYSCYPLINAUCZESTNICY OSIĄGNIĘCIA
1Drużynowe biegi przełajowe.
Pod patronatem
Wójta Gminy Leżajsk
( 22.09.2016r.)
-Gim.chłopcy I-III- Dudek Daniel
- Korchowiec Jakub
- Szegda Tomasz
- Klisko Sebastian
- Kycia Konrad
- Nakonieczny Filip
- Brzuszko Hubert
- Szykuła Konrad
II miejsce

GIMNAZJUM ZAWODY POWIATOWE


Lp.DYSCYPLINAUCZESTNICY OSIĄGNIĘCIA
1Indywidualne biegiGimnazjum chłopcy IV miejsce
2Powiatowa Gimnazjada
w koszykówke chłopców
(30.11.2016r) Nowa Sarzyna.
- Korchowiec Jakub
- Dudek Daniel
- Szegda Tomasz
- Bździuch Kamil
- Zajączkowski Damian
- Kobyliński Dawid
- Nowak Sebastian
- Palikij Tomasz
- Szarek Krystian
- Kycia Konrad
- Szykuła Konrad
- Nakonieczny Filip
- Klisko Sebastian
I miejsce
3Powiatowe zawody
w Tenisa Stołowego ( Druzyna)
(09.12.2016r) Nowa Sarzyna
- Klementyna Leboda
- Kamila Klisko
- Kinga Stępień

- Szegda Tomasz
- Dudek Daniel
- Kobyliński Dawid
I miejsce
.
.
.
V miejsce.
.

4Powiatowa Gimnazjada
w Piłce koszykowej Dziewcząt
( 28.11.2016 ) Wierzawice
- Klisko Kamila
- Stępień Kinga
- Pigan Wioleta
- Czajka Aneta
- Okruch Klaudia
- Ordecha Klaudia
- Piechota Magdalena
- Kulpa Anna
- Stasieńko Edyta
II miejsce
4Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym
gry indywidualnej
( 10.01.2017r) Leżajsk
- Leboda Klementyna
- Klisko Kamila
I miejsce
IV miejsce

GIMNAZJUM ZAWODY REJONOWE


Lp.DYSCYPLINAUCZESTNICY OSIĄGNIĘCIA
1Rejonowy Turniej
w Koszykówkę chłopców
szkół gimnazjalnych
(15.12.2016r) Łańcut
- Korchowiec Jakub
- Dudek Daniel
- Szegda Tomek
- Bździuch Kamil
- Zajączkowski Damian
- Kobyliński Dawid
- Szarek Krystian
- Szczekot Maciej
- Kycia Konrad
- Szykuła Konrad
- Klisko Sebastian
- Nakonieczny Filip
IV miejsce



OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
SZKOŁY PODSTAWOWEJ
I GIMNAZJUM W PISKOROWICACH
ROK 2013/2014


SZKOŁA PODSTAWOWA ZAWODY GMINNE


Lp.

DYSCYPLINA

UCZESTNICY

OSIĄGNIĘCIA

1.

Indywidualne biegi przełajowe o puchar Wójta Gminy Leżajsk:

-Stępień Kinga

-Pigan Wioletta

-Korchowiec Jakub

-Leboda Klementyna

-Okruch Magdalena

-Capłap Patryk

III miejsce

IV miejsce

II miejsce

IV miejsce

III miejsce

II miejsce

2.

Mini piłka siatkowa chłopców:

-Korchowiec Jakub

-Dudek Daniel

-Zajaczkowski Damian

-Nowak Sebastian

-Kabyliński Dawid

-Palikij Tomek

-Szegda Tomasz

-Klisko Sebastian

 

II miejsce

3.

Mini piłka koszykowa dziewcząt:

-Wioletta Pigan

-Paulina Pucyło

-Skiba Dominika

-Stępień Kinga

-Klisko Kamila

-Kogut Natalia

-Leniart Monika

-Kulpa Anna

-Ordecha Klaudia

-Piechota Magdalena

-Czajka Aneta

-Okruch Klaudia

 

III miejsce

 

4.

Mini piłka koszykowa chłopców:

-Daniel Dudek

-Jakub Korchowiec

-Kamil Bździuch

-Sebastian Nowak

-Tomasz Palikij

-Damian Zajączkowski

-Tomasz Szegda

-Dawid Kobyliński

-Sebastian Klisko

-Filip Nakonieczny

-Konrad Kycia

-Maciej Szczekot

II miejsce

5.

Tenis stołowy indywidualny:

-Klementyna Leboda

-Szegda Tomasz

I miejsce gmina

IV miejsce

6.

Tenis stołowy

drużynowo:

-Klementyna Leboda

-Kinga Stępień

II miejsce

 

7.

Gminna liga mini piłki siatkowej dziewcząt:

 

-Kinga Stępień

-Kamila Klisko

-Dominika Skiba

-Paulina Pucyło

-Wioletta Pigan

-Magdalena Piechota

-Klaudia Okruch

-Aneta Czajka

-Karolina Kowalczyk

-Klaudia Ordecha

 

 


SZKOŁA PODSTAWOWA ZAWODY POWIATOWE


Lp.

DYSCYPLINA

UCZESTNICY

OSIĄGNIĘCIA

1.

Indywidualne biegi przełajowe – powiat:

 

 -Okruch Magdalena

- Stępień Kinga

 

 

III miejsce awans do zawodów wojewódzkich

 

2.

Tenis stołowy indywidualny:

- Klementyna Leboda

 

II miejsce

 

 

3.

Mini piłka koszykowa chłopców:

-Daniel Dudek

-Jakub Korchowiec

-Kamil Bździuch

-Sebastian Nowak

-Tomasz Palikij

-Damian Zajączkowski

 -Dawid Kobyliński

-Sebastian Klisko

-Filip Nakonieczny

-Konrad Kycia

-Maciej Szczekot

II miejsce





GIMNAZJUM ZAWODY GMINNE


Lp.

DYSCYPLINA

UCZESTNICY

OSIĄGNIĘCIA

1.

Indywidualne biegi przełajowe – gmina:

 

-Paluch Dawid

-Pigan Diana

-Czapla Diana

-Pigan Alicja

 

III miejsce

IV miejsce

I miejsce

IV miejsce

2.

Tenis stołowy indywidualny

(gmina):

 

-Malwina Brzuszko

-Joanna Otręby

-Klaudia Kucło

-Magdalena Brzuszko

-Dominika Nahajska

-Kamil Noga

-Patryk Sarzyński

 

 I miejsce

II miejsce

IV miejsce

V miejsce

III miejsce

I miejsce

V miejsce

3.

 

Liga Tenisa Stołowego (drużynowo):

 

-Malwina Brzuszko

-Klaudia Kucło

-Joanna Otręba

 

I miejsce

 

 

4.

 

Piłka koszykowa

chłopców:

-Patryk Sarzyński

-Dominik Wiśniowski

-Robert Otręby

-Bartłomiej Sarzyński

-Kamil Kuras

-Dawid Paluch

-Kamil Noga

-Bartłomiej Sroka

-Bartek Zajączkowski

-Krystian Pucyło

 

I miejsce gmina

 

7.

Piłka koszykowa dziewcząt:

-Klaudia Kucło

-Kamila Szary

-Malwina Brzuszko

-Karolina Palembas

-Diana Pigan

-Andżelika Nakonieczny

-Magdalena Brzuszko

 

III miejsce

 

8.

Piłka siatkowa chłopców:

-Sarzyński Bartłomiej

-Otręba Robert

-Sroka Bartłomiej

-Kuras Kamil

-Paluch Dawid

-Wiśniowski Dominik

-Sarzynski Patryk

-Pucyło Krystian

-Noga Kamil

-Pysz Mateusz

 

II miejsce w gminie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA - ZAWODY SPORTOWE




Lp.KLASAZAWODY SPORTOWEETAPZAJĘTE MIEJSCE ROK SZKOLNY
1Klasa IV-VI Biegi sztafetowe dziewczątPowiatowyI2005/2006
2Klasa IV- VI Tenis stołowy dziewczątPowiatowyII2005/2006
3Klasa IV-VI Mini koszykówka dziewczątPowiatowyIII2005/2006
4Klasa IV-VI Biegi sztafetowe dziewczątRejonowyIII2005/2006
5Klasa IV-VI Tenis stołowy dziewczątRejonowyII2005/2006
6Klasa V-VI Tenis stołowy dziewczątPowiatowyII2006/2007
7Klasa III Baw się z namiPowiatowyII2006/2007
8Klasa V- VI Sztafetowe Biegi Przełajowe - dziewczęta Powiatowy
Rejonowy
Wojewódzki
I
II
VI
2007/2008
9Klasa V- VI Sztafetowe Biegi Przełajowe - dziewczęta Powiatowy
Rejonowy
I
II
2008/2009
10Klasa V Międzynarodowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w pływaniuMiędzynarodowyIII 2008/2009
11Klasa VI Tenis stołowy dziewczątPowiatowyII2008/2009
12Klasa III „Baw się z nami”Powiatowy
Rejonowy
II
I
2008/2009
13Klasa IV- VI Mini koszykówka dziewczątPowiatowyIII2008/2009
14Klasa VI Powiatowe igrzyska młodzieży szkolnej w pływaniu w stylu dowolnymPowiatowyI2009/2010
15Klasa VI półfinał wojewódzkich igrzysk młodzieży szkolnej w pływaniu indywidualnym stylem dowolnymWojewódzkiI2009/2010
16Klasa VI finał wojewódzkich igrzysk młodzieży szkolnej w pływaniu – 50 metrów stylem dowolnymWojewódzkiI2009/2010
17Klasa VI Zawody Pływackie Pięciu Miast w 6 konkurencjach MiędzywojewódzkiIII
we wszystkich sześciu konkurencjach
2009/2010
18Klasa VI Otwarte Mistrzostwa Powiatu w pływaniu o Puchar Starosty Leżajskiego w kategorii 100 metrów stylem zmiennymPowiatowyI2005/2006
19Klasa IV- VI Sztafetowe Biegi Przełajowe - chłopcy PowiatowyI2010/2011
20Klasa IV- VI Tenis stołowy indywidualny PowiatowyII2010/2011



GIMNAZJUM - ZAWODY SPORTOWE




Lp.KLASAZAWODY SPORTOWEETAPZAJĘTE MIEJSCE ROK SZKOLNY
1Klasa I- III Piłka koszykowa chłopcówPowiatowyII2005/2006
2Klasa I- III Tenis stołowy chłopcówPowiatowyII2005/2006
3Klasa I- III Sztafetowe Biegi Przełajowe - dziewczętaPowiatowy
Rejonowy
Wojewódzki
I
I
IV
2007/2008
4Klasa II- III Sztafetowe Biegi Przełajowe - dziewczęta Powiatowy
Rejonowy
Wojewódzki
II
II
VI
2008/2009
5Klasa II- III Drużynowe zawody w tenisa stołowegoPowiatowyII2009/2010
6Klasa I- III Indywidualne Biegi PrzełajowePowiatowyII
III
2010/2011
7Klasa II- III Sztafetowe Biegi Przełajowe - dziewczęta PowiatowyI2010/2011



OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
SZKOŁY PODSTAWOWEJ
I GIMNAZJUM W PISKOROWICACH
ROK 2010/2011


SZKOŁA PODSTAWOWA


Lp.DYSCYPLINAUCZESTNICY REZULTATY
1Indywidualne biegi przełajowe
o puchar Wójta Gminy Leżajsk
Malwina Brzuszko
Dawid Paluch
Andżelika Nakonieczny
Alicja Pigan
Diana Czpala
III miejsce
VII miejsce
II miejsce
V miejsce
2Indywidualne biegi przełajowe- powiat Malwina Brzuszko
Alicja Pigan
Dawid Paluch
III miejsce
V miejsce
II miejsce
3Biegi sztafetowe dziewcząt Malwina Brzuszko
Malwina Brzuszko
Paulina Maruszak
Andżelika Nakonieczny
Zuzanna Brzuzka
Diana Czapla
Alicja Pigan
Magdalena Brzuszko
Klaudia Kucło
I miejsce gmina
I miejsce powiat
4Biegi sztafetowe chłopców Kamil Noga
Bartek Sroka
Bartek Sarzyński
Dominik Wiśniowski
Patryk Sarzyński
Dawid Paluch
Robert Otręba
Jakub Korchowiec
Wiktor Skiba
Jakub Skiba
Krystian Pucyło
II miejsce gmina
I miejsce powiat
5Piłka nożna chłopców Bartek Sarzyńki
Partyk Sarzyński
Kamil Noga
Dawid Paluch
Dominik Wiśniowski
Bartek Sroka
Krystian Pucyło
IV miejsce
6Piłka siatkowa chłopców Bartłomiej Sarzyński
Rober Otręba
Kamil Noga
Dawid Paluch
Patryk Sarzyński
Bartek Sroka
Kamil Kuras
Dominik Wiśniowski
II miejsce
7Piłka koszykowa dziewcząt Kamila Szary
Klaudia Kucło
Paulina Maruszak
Andżelika Nakonieczny
Diana Dynowiec
Maliwna Brzuszko
Zuzanna Brzuzka
Diana Pigan
Karolina Palembas
Sara Półtora
Magda Brzuszko
II miejsce
8Piłka koszykowa chłopców Kamil Noga
Patryk Sarzyński
Krystian Pucyło
Dominik Wiśniowski
Dominik Korchowiec
Mateusz Pysz
Bartek Sarzyński
Dawid Paluch
Bartek Sroka
Rober Otręba
Kamil Kuras
I miejsce

GIMNAZJUM


Lp.DYSCYPLINAUCZESTNICY REZULTATY
1Biegi sztafetowe dziewcząt Agata Kuras Magdalena Borkowska
Dominika Morawska
Kamila Tarasek
Karolina Dudek
Aleksandra Pracoń
Karolina Palikij
Agnieszka Nakonieczny
Aldona Fus
Iwona Nowak
I miejsce gmina
I miejsce powiat
2Indywidualne biegi przełajowe- gmina Aldona Fus
Karolina Palikij
II miejsce
II miejsce
3Indywidualne biegi przełajowe- powiat Aldona Fus IV miejsce
4Tenis stołowy indywidualny: gmina Edyta Zielińska
Elżbieta Ożga
Agata Kuras
Kamila Tarasek
I miejsce
II miejsce
III miejsce
IV miejsce
5Liga Tenisa Stołowego (drużynowo) Elżbieta Ożga
Kamila Tarasek

Edyta Zielińska
Agata Kuras
I miejsce gmina
II miejsce powiat
VI miejsce rejon
6Piłka koszykowa dziewcząt Agata Kuras
Magda Borkowska
Dominika Morawska
Agnieszka Nakonieczny
Aldona Mucha
Weronika Socha
Joanna Szary
Dominika Morawska
Karolina Dudek
Kamila Tarasek
Elżbieta Micuła
II miejsce powiat
7Piłka koszykowa chłopcy Jakub Brzuszko
Arkadiusz Noga
Arkadiusz Paluch
Dariusz Słowiński
Dawid Tara
Adrian Nakonieczny
Bartek Zieliński
Mariusz Cwikła
Bartosz Majder
Karol Pucyło
I miejsce gmina
I miejsce powiat




ROK SZKOLNY 2009/2010


GIMNAZJUM


I SEMESTR


Lp.NAZWA KONKURSU/ ZAWODÓW REZULTATY
1Drużynowe zawody w tenisa stołowego -Gminne I m-ce
II m-ce
III m-ce
2Drużynowe zawody w tenisa stołowego -Powiatowe II m-ce
3Zwody w piłkę koszykową -GminneI m-ce chłopcy
4Gminny turniej piłki siatkowej I m-ce dziewczęta
5Indywidualne rozgrywki tenisa stołowego I m-ce
II m-ce
III m-ce
6Gminne przełajowe biegi sztafetowe II m-ce dziewczęta

II SEMESTR


Lp.NAZWA KONKURSU/ ZAWODÓW REZULTATY
1Biegi przełajowe o Puchar Wójta Gminy Leżajsk Drużynowo: II miejsce
2Drużynowe zawody w tenisa stołowego -Powiatowe II m-ce

www.piskorowice.edu.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone